Kto sme?

Sme tím rodičov znevýhodnených detí a skúsených odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poradenstva a pomoci zdravotne a sociálne znevýhodneným osobám.

Za 5 rokov našej pôsobnosti sme pomohli vyše 500 rodinám.

Len za posledný rok to bolo 193 rodín, pre ktoré sme zaistili vyše 7 ton potravín, pomohli sme dofinancovať kompenzačné pomôcky za vyše 20.000 Eur a pomohli sme im zachrániť Vianoce, aby boli také, o akých pre svoje deti snívali.

Na čo získané peniaze použijme?

Peniaze použijeme na nákup prídavných elektrických pohonov k mechanickým invalidným vozíkom.

Tieto motory budú slúžiť osobám, ktoré napriek svojmu ťažkému osudu neprestávajú žiť a sú pre mnoho ľudí inšpiráciou, ako napríklad Miška. Vieme, že takých ľudí, ako Miška, je o veľa viac a preto sa snažíme „bojovať“ aj na poli legislatívy a našim cieľom je do 2 rokov dosiahnuť, aby boli tieto motory kategorizované ako kompenzačná pomôcka a boli tak dostupné všetkým, ktorí ich potrebujú.

Do tej doby je náš plán zaobstarať 100 kusov prídavných motorov a tie poskytovať všetkým, ktorí ich budú potrebovať. Či už to bude na turistiku, dovolenku alebo stretávanie s priateľmi, pretože každý človek má právo na slobodu, samostatnosť, aktívny život, možnosť pracovať, socializovať sa a chýba im k tomu len jedna vec, mať tak o koliesko viac!

Aké to je, mať o koliesko viac?

Každý človek má právo na slobodu, samostatnosť, aktívny život, možnosť pracovať, socializovať sa a chýba im k tomu len jedna vec, mať tak o koliesko viac! Aké to je, mať o koliesko viac, opísala Miška Kevelyová.

Podporte nás!

Dary od podporovateľov prijímame cez transparentný portál darujme.sk